Dörtyol Oxford Dil Akademisi
 kursdetay

Özel Dersler

Özel Dersler

ÖZEL DERSLER ;

Perfect English’te özel dersler sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenen programlardır. Bu programlar, İngilizce ile ilgili dilediğiniz branşta size özel olarak belirlenir. Hedefleriniz ve eğitim için sahip olduğunuz zaman göz önünde bulundurarak haftalık programınız ve uygun olduğunuz zamanlara göre ihtiyacınız olan branşta uzman Türk veya Yabancı eğitmenlerle birlikte planlıyoruz.

Özel ders eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için ihtiyaçlarına göre bir seviye tespit sınavı uygulanır.

Sınav değerlendirmelerinin ardından haftanın ve günün hangi zamanlarında müsait oldukları ve hangi saatlerde en verimli çalışabilecekleri belirlenir.

Eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizle ilgili gerekli bilgileri topladıktan sonra en geç 24 saat içerisinde kendilerine uygun bir programla geri dönüş yaparlar.

Oxford Dil Okulları'nın verdiği özel ders eğitim türleri aşağıdadır (Bunların dışında sizin özel ihtiyacınız olan diğer branşlarda da destek alabilirsiniz):

1. Genel İngilizce / 2. Mesleki ingilizce / 3. Uluslararası Akademik Sınavlara Hazırlık / 4. Ulusal Akademik Sınavlara Hazırlık. / 5. Konuşmaya Yönelik İngilizce / 6. Akademik İngilizce / 7. Dil becerisi odaklı eğitim: Okuma – Dinleme – Yazma – Konuşma

İngilizce Özel ders eğitimi almak istiyorsanız size özel eğitimin planlaması için eğitim danışmanlarımızla görüşünüz.

Back to Top