Dörtyol Oxford Dil Akademisi
 kursdetay

Ortaokul İngilizcesi

Ortaokul İngilizcesi
Genç Yetişkin

Junior  İngilizce eğitim programlarının amacı 7-13 yaş grubundaki ilkokul 1. sınıftan orta öğretim 4. sınıflara kadar okuyan öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

Junior  İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Junior  İngilizce eğitim programlarında ilk ve ortaöğretim müfredatı ile uyumlu, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eği başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

Sınıflar minimum4 , maksimum 10 kişiden oluşmaktadır.

7-13 yaş grubu ilköğretim öğrencileri için özel olarak düzenlenen Junior  eğitim programlarında her bir kur 120 saatten oluşmakta olup, 4 seviye içermektedir.

Tüm öğrenciler eğitim başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

Junior  İngilizce eğitimleri Avrupa Dil Standartları çerçevesinde A1 seviyesinden başlayarak dört seviyede verilmektedir.

Junior 1 (Seviye 1)

Junior 2 (Seviye 2)

Junior 3 (Seviye 3)

Junior 4 (Seviye 4)

Junior 1 grubu daha önce İngilizce ile hiç tanışmamış veya İngilizce düzeyi henüz başlangıç aşamasındaki öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.

Junior 2 grubu ise okulda veya okul dışında İngilizce ile tanışmış, belirli bir düzeyde İngilizce bilgisine sahip öğrencileri hedeflenmektedir.

Junior 3 grubu ortaöğretim 1-2 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.

Junior 4 grubu ortaöğretim 3-4 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.

Back to Top