Dörtyol Oxford Dil Akademisi


Okul Öncesi

Okul Öncesi

Çocuk

Kids  İngilizce eğitim programlarının amacı 4-6 yaş grubundaki öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

Kids  İngilizce eğitimleri uzman Türk İngilizce Eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Kids  eğitim programları 3 kurda toplam 240 saat olarak sunulmaktadır. Bir kur süresi 80 ders saatinden oluşmaktadır.

Kids  İngilizce eğitim programlarında tüm eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

Kids  eğitimleri özel ders olarak veya kurumlara yönelik uygulanmaktadır.

Eğitim Materyalleri

Kids  eğitimlerinde Oxford yayınlarının Play  serisi kullanılmaktadır. (Play Starter-A-B) Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

English , 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre Speexx, EDO veya Digi English online eğitim paketlerinin birini yada hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Back to Top