Dörtyol Oxford Dil Akademisi
 kursdetay

Lise İngilizcesi

Lise İngilizcesi

Teenage  İngilizce Eğitim Programlarının amacı 14-17 yaş grubundaki lise öğrencilerinin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır. Teenage  İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerinden oluşan eğitim kadrosu tarafından dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

14 -17 yaş grubu lise öğrencileri için özel olarak düzenlenen Teenage  eğitimleri Avrupa Dil Standartları çerçevesinde A1 seviyesinden başlayarak her bir kur 120 saatten oluşmakta olup, 2 seviye içermektedir;

Teenage 1 (Seviye 1)

Teenage 2 (Seviye 2) 

Teenage  İngilizce eğitimleri okul dönemi ve yaz dönemi olmak üzere iki ayrı dönemde sunulur. Okul dönemi programlarında dersler hafta sonu sabah ya da öğleden sonra olmak üzere 1 gün ve 4 saat için gerçekleştirilir. Okul dönemi Teeanage  İngilizce eğitimlerinde 1 kur 120 ders saati olmak üzere 30 haftada tamamlanır.

Yaz dönemi programlarında dersler sabah ve öğleden sonra olmak üzere 5 günde gerçekleştirilir. Günlük 4 ders saati olmak üzere toplamda haftalık 20 saat eğitim gerçekleştirilir. Okul dönemi Teenage  İngilizce eğitimlerinde 1 kur 120 ders saati olmak üzere 7,5 haftada tamamlanır.  

Tüm öğrenciler eğitim başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

Sınıflar minimum 4, maksimum 10 kişiden oluşmaktadır.

Teenage  İngilizce eğitim programlarında kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eği başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

Eğitim Materyalleri

Teenage  eğitimlerinde Express  yayınlarının Access kitapları  okutulmaktadır. 

Back to Top